Erotických pomůcek a hraček je v dnešní době nepřeberné množství. Existují zahraniční názvy, některé jsou přeložené, některé nikoliv. Kdo se v tom má taky vyznat, že? Něco jistě znáte již ze svého mládí, něco pro vás může být novinka. Každý nemůže přece znát všechno. Navíc, pokud jste tomuto tématu zatím nijak moc neholdovali, tak je to zřejmě všechno pro vás nové. Ti, kteří v tomto už mají zkušenosti a mají nějakou svou oblíbenou hračku doma stále při ruce, ti se jistě už vyznají o něco lépe. Pojďme si říci něco o základních věcích.

Jak se od sebe liší?

Vibrátory , dilda či robertky. Možná už jste to slyšeli, možná nikoliv. Čím se od sebe liší? Robertek a jeho název sám o sobě používáme pouze u nás a je to v podstatě nářeční slovo. Jinak je vibrátor imitace penisu, která nemusí vždy odpovídat skutečným tvarům a rozměrům. Za to dildo je věrná imitace penisu, bez zbytečných vibrací.

Erotické pomůcky obecně
4.7 (93.33%)3
Company SA
CIF: B123456789
New Burlington St, 123
CP: W1B 5NF Londýn (Spojené království)
Tel: 9XX 123 456

office@company.com


Chcete vědět, jak se stát podnikatelem a co vše je k tomu zapotřebí? Jak odvádět daně a vést účetníctví? To vše a mnoh dalšího zjistíte na našich stránkách věnovaným podnikatelům.