Chcete zvýšit výkon Vašeho automobilu a nechce se Vám z nějakých důvodů (zejména velká dojezdová vzdálenost) jezdit do naší provozovny? Pokud bydlíte více než 50 km od Zlína a Vsetína, kde máme své provozovny, tak je pro Vás určena služba Mobilní chiptuning. Na dohodnuté místo v dohodnutý čas přijede náš mobilní technik, který provede diagnostiku a případně také úpravu řídící jednotky. Není to skvělé?

Odstranění filtru pevných částic

Už jste zvýšili výkon svého vozu pomocí služby Chiptuning a ještě Vás zlobí filtr pevných částic? I s tím Vám pomůžeme. Poté co fyzicky odstraníte filtr pevných částic, začne Vám na přístrojové desce svítit oranžová kontrolka. Někdo se s tím naučí žít, jinému to drásá nervy. Patříte-li do druhé skupiny řidičů, pak pro Vás máme skvělou službu. Umíme provést změnu softwaru tak, aby Vás oranžová ani žádná jiná kontrolka už neobtěžovala svým svícením.

Mobilní chiptuning
4.1 (82.22%)9
Company SA
CIF: B123456789
New Burlington St, 123
CP: W1B 5NF Londýn (Spojené království)
Tel: 9XX 123 456

office@company.com


Chcete vědět, jak se stát podnikatelem a co vše je k tomu zapotřebí? Jak odvádět daně a vést účetníctví? To vše a mnoh dalšího zjistíte na našich stránkách věnovaným podnikatelům.