Chcete zvýšit výkon Vašeho automobilu a nechce se Vám z nějakých důvodů (zejména velká dojezdová vzdálenost) jezdit do naší provozovny? Pokud bydlíte více než 50 km od Zlína a Vsetína, kde máme své provozovny, tak je pro Vás určena služba Mobilní chiptuning. Na dohodnuté místo v dohodnutý čas přijede náš mobilní technik, který provede diagnostiku a případně také úpravu řídící jednotky. Není to skvělé?

Odstranění filtru pevných částic

Už jste zvýšili výkon svého vozu pomocí služby Chiptuning a ještě Vás zlobí filtr pevných částic? I s tím Vám pomůžeme. Poté co fyzicky odstraníte filtr pevných částic, začne Vám na přístrojové desce svítit oranžová kontrolka. Někdo se s tím naučí žít, jinému to drásá nervy. Patříte-li do druhé skupiny řidičů, pak pro Vás máme skvělou službu. Umíme provést změnu softwaru tak, aby Vás oranžová ani žádná jiná kontrolka už neobtěžovala svým svícením.

Mobilní chiptuning
Ohodnoťte příspěvek
Company SA
CIF: B123456789
New Burlington St, 123
CP: W1B 5NF Londýn (Spojené království)
Tel: 9XX 123 456

office@company.com


Chcete vědět, jak se stát podnikatelem a co vše je k tomu zapotřebí? Jak odvádět daně a vést účetníctví? To vše a mnoh dalšího zjistíte na našich stránkách věnovaným podnikatelům.