Mezi zrozenci v horoskopu Štíra http://www.horoskopnik.cz/horoskop-stir/ patří díky jejich přirozenému talentu mnoho slavných osobností uměleckého světa. Od zpěvaček jako je Marta Kubišová, Jana Koubková, Petra Janů nebo Marie Rottrová, přes herce Miroslava Horníčka, Pavla Trávníčka nebo Pavla Zedníčka. Nebo i světově známých umělců takových jmen jako Nicolo Paganinni, Pablo Picasso, Voltaire, Fjodor Michajlovič Dostojevskij a velká řada dalších osobností.

Najdeme je také v politice

Nejen mezi osobnostmi uměleckého světa najdeme toto znamení, výrazné osobnosti můžeme vidět také ve světě politiky. Mezi ně patří například Indíra Gándhíová, Princ Charles, Grace Kellyová, nebo dokonce sama Marie Antoinetta. Toto potvrzuje, že právě tohle znamení předurčilo své zrozence, aby světu dali vše, co jim bylo do vínku dáno, a projevili tak svůj um i získané vědomosti do všech oblastí života.

Osobnosti tohoto znamení
Ohodnoťte příspěvek
Company SA
CIF: B123456789
New Burlington St, 123
CP: W1B 5NF Londýn (Spojené království)
Tel: 9XX 123 456

office@company.com


Chcete vědět, jak se stát podnikatelem a co vše je k tomu zapotřebí? Jak odvádět daně a vést účetníctví? To vše a mnoh dalšího zjistíte na našich stránkách věnovaným podnikatelům.