Vesel
</div>
<p>Asi bychom dlouho hledali firmu nebo soukromou osobu, která objednává nějakou <a href=službu a nechce, aby provedení bylo definováno shora uvedenými přívlastky. Rychle a spolehlivě jsou dvě slova, která perfektně vystihují právě naši společnost, naší oblastí působnosti je nejen celá Česká republika, ale i ostatní státy. Chcete-li tedy doručit zásilku jakýchkoliv rozměrů skutečně rychle a spolehlivě, obraťte se na nás a naše kurýry. Nebojíme se zásilek větších rozměrů, které převážíme v případě potřeby na paletách, stejně tak se ale u nás rozhodně nezatoulá ani malý balíček či snad dokonce dopis.

Z blízka i z dáli

Ano, to jsou další slova, která definují naši činnost. Zásilky doručujeme do celého světa, ale rádi pro Vás zařídíme i třeba jen spedici Praha, zásilku doručíme v rámci České republiky i třeba jen po Vašem městě. Zvolte jen v našem online formuláři termín vyzvednutí a o vše ostatní se postaráme. Buďte si jisti, že adresát se balíčku dočká v určeném čase. A jestli i ten je pro Vás příliš dlouhý, zvolte prostě možnost doručení expres.

Rychle a spolehlivě
5 (100%)1
lonpos.jpg
Company SA
CIF: B123456789
New Burlington St, 123
CP: W1B 5NF Londýn (Spojené království)
Tel: 9XX 123 456

office@company.com


Chcete vědět, jak se stát podnikatelem a co vše je k tomu zapotřebí? Jak odvádět daně a vést účetníctví? To vše a mnoh dalšího zjistíte na našich stránkách věnovaným podnikatelům.