Rádi bychom vás pozvali do našeho nově otevřeného zařízení. Nachází se na okraji obce Těrchová. Tato obec je spjata se jménem slavného slovenského zbojníka Juraje Jánošíka. Má ve zdejším muzeu stálou expozici. V našich chatách a chalupách k pronajmutí máte již dnes všechno potřebné připraveno. Stačí jen si pobyt u nás objednat a pak již můžete vyrazit.

Skvělá příležitost pro sport a odpočinek

Potřebujete si po náročné práci odpočinout? Určitě ano, potom bychom vás rádi pozvali do našeho rekreačního zařízení na Malé Fatře. Přijeďte poznat zdejší kraj, zdejší úchvatnou přírodu. Naše Chaty a chalupy k pronajmutí http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ http://zars.cz/ se nacházejí v okolí obce Těrchová. V areálu nechybí parkoviště, pro vaše děti dětská a také sportovní hřiště. Ubytování je nadstandardní.

Vesel
</div>


            <div class=
V areálu se nacházejí dětská i sportovní hřiště
Ohodnoťte příspěvek
Company SA
CIF: B123456789
New Burlington St, 123
CP: W1B 5NF Londýn (Spojené království)
Tel: 9XX 123 456

office@company.com


Chcete vědět, jak se stát podnikatelem a co vše je k tomu zapotřebí? Jak odvádět daně a vést účetníctví? To vše a mnoh dalšího zjistíte na našich stránkách věnovaným podnikatelům.