trika-cz-336-280.gif

Když se řekne zeolit , tak ne každý si dokáže pod tímto názvem něco konkrétního představit. Jde o minerál, jenž má díky své struktuře vlastnosti, které najdou všestranné využití. Velmi často je používán pro úpravu vody. Pitné, užitkové i odpadní. Teď by mohli svoji pozornost zbystřit nejen majitelé akvárií ale především majitelé zahradních bazénů. O čistou vodu musí totiž usilovat po celou sezonu. A v tomto filtračním mediu najdou spolehlivého pomocníka a spojence. Využít ho tak můžete jako náplň vaší bazénové filtrace. Místo tradičního písku zkuste vsadit na jiný produkt přírody. Zaručeně vás nezklame.

Optimální péče

Pro vodu čistou jako křišťál, průzračnou a jiskřivou nemusíte dělat zázraky. Stačí, když svému bazénu budete věnovat zaslouženou pozornost. Pak se zaručeně nestane, že by vás špína vyhnala z vody a zbytek léta jste strávili na suchu. Jde pouze o to, zvolit vhodné prostředky, které se o její kvalitu i chod bazénu postarají. Nabídka je dostatečně široká, a tak je možné bojovat úspěšně na všech frontách. S nepřítelem skrytým i viditelným. Velký podíl na čistotě vody má samozřejmě filtrační zařízení. Bez náplně však funkční nebude. Zeolit je přírodní filtrační medium, se kterým dosáhnete vynikajících výsledků.

Všestranný pomocník
Ohodnoťte příspěvek
Company SA
CIF: B123456789
New Burlington St, 123
CP: W1B 5NF Londýn (Spojené království)
Tel: 9XX 123 456

office@company.com


Chcete vědět, jak se stát podnikatelem a co vše je k tomu zapotřebí? Jak odvádět daně a vést účetníctví? To vše a mnoh dalšího zjistíte na našich stránkách věnovaným podnikatelům.